Atsiskaitymas

Atsiskaityti už Ecodumas elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima šiais būdais:

1. Bankiniu pavedimu į UAB „Ecodumas” sąskaitą:

Sąskaitos rekvizitai:
UAB „Ecodumas”
LT727300010134727298
Įmonės kodas: 303015964
SVARBU: mokėjimo paskirties skiltyje nurodykite savo užsakymo numerį!

2. Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu:

Grynaisiais pinigais galite atsiskaityti atsiimant prekes Ecodumas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, Lietuvos pašte ir kai prekes Jums pristato „Omniva” kurjeris.

Atsiimdami prekes Lietuvos pašte privalote sumokėti papildomą pinigų perlaidos mokestį. UAB „Ecodumas” sumoka už prekės siuntimą, tačiau šį atsiskaitymo metodą pasirinkęs klientas sumoka pinigų perlaidos mokestį.

3. Naudojantis „PaySera” apmokėjimo sistema:

„PaySera” - tai sparti ir saugi internetinių atsiskaitymų sistema, skirta prekių ar paslaugų įsigijimui internetu.

Internetinių atsiskaitymų sistema, tai paslauga, skirta el. parduotuvėms ir dideliems interneto portalams, norintiems gauti klientų įmokas. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, klientas turi galimybę atsiskaityti Lietuvos, Latvijos ir Estijos elektroninės bankininkystės sistemomis, „Maxima” kasose (Lietuvoje ir Latvijoje), taip pat „Narvesen” kioskuose ir tarptautinėje atsiskaitymo platformoje „PayPal”.

4. Naudojantis „Sving” lizingu (atliekamas per „PaySera” sistemą)

„Sving” virtuali kredito kortelė suteikia kredito liniją nuo 250 € iki 3000 €. Plačiau apie šį atsiskaitymo būdą skaitykite čia...

5. Naudojantis „PayPal” apmokėjimo sistema:

Po užsakymo patvirtinimo, „vedlio” būsite nukreipti į savo „PayPal” paskyrą, kurioje galėsite atlikti apmokėjimą už įsigytas prekes.