Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Rich

Yra 4 prekės(-ių).
Rodo 1 - 4 iš 4 prekių
 • Rich premium e. skysčių rinkinys

  Amerikietiška Rich premium klasės e. skysčių linija pasižymi ne tik savo aukšta kokybe, dailiu įpakavimu, bet ir subtiliais bei rafinuotais, kiek sunkesniais skoniais tikriems garinimo gurmanams. Įsigydami visus skonius sutaupysite.

  58.65 € 69.00 € -15%
 • Henry

  Amerikietiška Rich premium klasės e. skysčių linija pasižymi ne tik savo aukšta kokybe, dailiu įpakavimu, bet ir subtiliais bei rafinuotais, kiek sunkesniais skoniais tikriems garinimo gurmanams. Henry - kvapnus virdžinijos tabako aromatas subtiliai pagardintas lengvomis vanilės ir saldžiomis karamelės natomis.

  23.00 €
 • Cortes

  Amerikietiška Rich premium klasės e. skysčių linija pasižymi ne tik savo aukšta kokybe, dailiu įpakavimu, bet ir subtiliais bei rafinuotais, kiek sunkesniais skoniais tikriems garinimo gurmanams. Cortes - klasiškas "Chocolate Mint" skonis. Garas prasideda gaiviu pipirmėtės aromatu pereidamas į sodrų tamsaus belgiško šokolado aromatą.

  23.00 €
 • Pablo

  Amerikietiška Rich premium klasės e. skysčių linija pasižymi ne tik savo aukšta kokybe, dailiu įpakavimu, bet ir subtiliais bei rafinuotais, kiek sunkesniais skoniais tikriems garinimo gurmanams. Pablo - receptas iš Kolumbijos kalnų. Rafinuotas skrudintų kavos pupelių aromatas pagardintas elegantišku kremo skoniu.

  23.00 €