Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Liqua MIX

Yra 13 prekės(-ių).
Liqua MIX tai Liqua e. skysčių linija pasižyminti naujais skonių deriniais ir kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo.
Rodo 1 - 13 iš 13 prekių
 • Liqua Mix Tutti Frutti

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Tutti Frutti - šis skonis paliks Jus spėlioti, kaip įmanoma į vieną derinį sujungti tokį saldų ir gaivų vaisinį garą.

  3.50 €
 • Liqua Mix Pina Coolada

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Pina Coolada - gaivus ananasas, saldus kremas, šlakelis romo ir šaldantis poskonis, štai koks yra gaivių atostogų tropikuose skonis.

  3.50 €
 • Liqua Mix Ice Tobacco

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Ice Tobacco - paragaukite klasikos! Amerikietiško tabako, saldžių vaisių, karamelės ir mėtos derinys, kuris nepaliks abejingų.

  3.50 €
 • Liqua Mix Ice Fruit

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Ice Fruit - stipriu mėtiniu po poskoniu pagardintas saldus vaisių derinys.

  3.50 €
 • Liqua Mix Chocolate Mint

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Chocolate Mint - subtilus juodojo šokolado ir mėtos derinys sukuria nepabostantį skonio derinį puikiai tiksiantį bet kur ir bet kada.

  3.50 €
 • Liqua Mix Sweet Tobacco

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Sweet Tobacco - saldus tabakas maišytas su tradiciniu tabako aromatu ir pagardintas šiltomis karamelės natomis.

  3.50 €
 • Liqua Mix Vanilla Orange Cream

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Vanilla Orange Cream - gaivus apelsinas pagardintas vanile ir saldžiu kremu. Švelnus ir gaivinantis kreminis skonis.

  3.50 €
 • Liqua Mix Tropical Bomb

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Tropical Bomb - tikras tropinių vaisių sprogimas jūsų kaitiklyje.

  3.50 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Liqua Mix Strawberry Yogurt

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Strawberry Yogurt - saldžios braškės pagardintos švelniu jogurtu sukuria nepakartojamą desertinį skonį.

  3.50 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Liqua Mix NY Cheesecake

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. NY Cheesecake - gaivus, kreminis ir saldus. Tikras Niujorko sūrio pyragas pagardintas gaiviu kiviu ir mėlynėmis.

  3.50 €
  4 Atsiliepimas(-ai)
 • Liqua Mix Mango Milkshake

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Mango Milkshake - saldus gaivaus mango skonis pagardintas švelniu kreminiu poskoniu, sukuria gaivaus tropinio kokteilio įvaizdį.

  3.50 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Liqua Mix Cranberry Blast

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Cranberry Blast - gaivus saldžiarūgštis spanguolės skonis pagardintas lengvu mentolio šaltuku, bei žiupsneliu anyžiaus ir eukalipto.

  3.50 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Liqua Mix Banana Cream

  Liqua MIX e. skysčių linija pasižyminti naujais ir nepmirštamais skonių deriniais, bei kiek didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu sudėtyje, kas skysčiui leis išskirti daugiau ir švelnesnio garo. Banana Cream - gaivus žalio banano skonis papildytas saldaus sviestinio kremo natomis. Švelnus banano skonis puikiai tiks garinti visą dieną.

  3.50 €
  2 Atsiliepimas(-ai)