Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Drip Forge

Yra 4 prekės(-ių).
Rodo 1 - 4 iš 4 prekių
 • Drip Forge Premium e. skysčių rinkinys

  Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi kompanija Drip Forge gamina aukštos kokybės Premium klasės e. skysčius, kurie ne tik stebina savo išskirtinias skoniais, bet pasižymi patogia pakuote, 70% augalinio glicerino savo sudėtyje bei praktiška 60ml talpa. Įsigydami rinkinį sutaupysite.

  48.45 € 57.00 € -15%
 • Drip Forge Pineapple Paradise

  Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi kompanija Drip Forge gamina aukštos kokybės Premium klasės e. skysčius, kurie ne tik stebina savo išskirtinias skoniais, bet pasižymi patogia pakuote, 70% augalinio glicerino savo sudėtyje bei praktiška 60ml talpa. Pineapple Paradise - gaivus ananaso, zefyrų ir plaktos grietinėlės derinys.

  19.00 €
 • Drip Forge Grape Bubbly

  Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi kompanija Drip Forge gamina aukštos kokybės Premium klasės e. skysčius, kurie ne tik stebina savo išskirtinias skoniais, bet pasižymi patogia pakuote, 70% augalinio glicerino savo sudėtyje bei praktiška 60ml talpa. Grape Bubbly - gaivių vynuogių ir putojančio šampano skonis.

  19.00 €
 • Drip Forge Fruit Bubbly

  Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi kompanija Drip Forge gamina aukštos kokybės Premium klasės e. skysčius, kurie ne tik stebina savo išskirtinias skoniais, bet pasižymi patogia pakuote, 70% augalinio glicerino savo sudėtyje bei praktiška 60ml talpa. Fruit Bubbly - gaivinantis įvairių vaisų ir putojančio šampano skonis.

  19.00 €