Filtruoti:

VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Super Kaina

Yra 7 prekės(-ių).
Čia rasite premium klasės e. skysčius, kuriems taikoma net 20% nuolaida tiek perkant internete, tiek mūsų parduotuvėse.
Rodo 1 - 7 iš 7 prekių
 • Morning Fix

  Morning Fix - amerikietiškas Premium klasės e. skystis. Puikus, unikalus skonis ir aukščiausia kokybė. Pakuotėje du 30ml talpos buteliukai. Viename gardžios kavos skonio, kitame purios, ką tik iškeptos kreminės spurgos skonio e. skystis. Galima garinti kartu arba mėgautis šias skoniais atskirai.

  20.00 € 25.00 € -20%
  4 Atsiliepimas(-ai)
 • Mr. Fritter

  Mr. Fritter - tai saldi minkšta spurga su gaivaus vasariško obuolio ir kvapnaus cinamono deriniu. Skonis ieškantiems kažko skanaus ir neįprasto.

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
 • Propaganda Wild Fire

  Prisijunk prie revoliucijos su Propaganda e.skysčiais! Šviežiai kepti sausainiai, pagardinti kepintais migdolais. Atsargiai, gali tapti jūsų favoritu.

  7.60 € 9.50 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Propaganda Reform

  Prisijunk prie revoliucijos su Propaganda e.skysčiais! Reform tai trapus pyragaitis pagardintas šviežių obuolių ir cinamono lazdelių skoniu. Unikalus skonis sužavės ir išrankiausius gurmanus.

  7.60 € 9.50 € -20%
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Unicorn Milk

  „Unicorn Milk” - saldžiai kreminis e. skystis, kuriame dominuoja natūralių braškių ir unikalių pieniškų kremų natos. Tai magiškai skanus e. skystis. nepaliksiantis abejingu!

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Mega Melons

  „Mega Melons” - nepaprastai gaivinatis melionų, papajų ir mangų derinys. Tai e. skystis, sukurtas „garintojams”, ieškantiems puikios vaisų ir vasariškos atgaivos kombinacijos.

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
 • Boss Reserve

  „Boss Reserve” - nepaprastas dribsnių ir auksaspalvio medaus mišinys, praturtintas žiupsneliu aromatingų kepintų riešutų. Tai čempiono pusryčiai, panardinti ledo šaltumo piene ir pagardinti keliomis riekelėmis šviežio banano. Tiesiog nepakartojama!

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
  3 Atsiliepimas(-ai)