Super Kaina

Yra 50 prekės(-ių).
Čia rasite premium klasės e. skysčius, kuriems taikoma net 20% nuolaida tiek perkant internete, tiek mūsų parduotuvėse.
Rodo 1 - 32 iš 50 prekių
 • Mello Buddha Zen Master

  Įspūdingi, rankų darbo, graviruoti tikro bambuko buteliukai, natūralūs ingredientai, jokių saldiklių, unikalūs ir nepamirštami, valandų valandas tobulinti skoniai - tai visus naujausius ES reikalavimus atitinkantys, Mello Buddha premium e. skysčiai iš Amerikos. Zen Master - gaivus tropinis limonadas, primena gaivias, šviežiai spaustas...

  23.00 € 35.00 € -12.00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)
 • Mello Buddha Karma

  Įspūdingi, rankų darbo, graviruoti tikro bambuko buteliukai, natūralūs ingredientai, jokių saldiklių, unikalūs ir nepamirštami, valandų valandas tobulinti skoniai - tai visus naujausius ES reikalavimus atitinkantys, Mello Buddha premium e. skysčiai iš Amerikos. Karma - tai tropinių vaisų derinys, jame susipina saldaus ananaso ir prinokusio...

  23.00 € 35.00 € -12.00 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Mello Buddha Namaste

  Įspūdingi, rankų darbo, graviruoti tikro bambuko buteliukai, natūralūs ingredientai, jokių saldiklių, unikalūs ir nepamirštami, valandų valandas tobulinti skoniai - tai visus naujausius ES reikalavimus atitinkantys, Mello Buddha premium e. skysčiai iš Amerikos. Namaste - tai gaivus arbūzas su saldžiomis uogomis, kurie apgobti lengvu mentolio...

  23.00 € 35.00 € -12.00 €
 • Naked Fish Wahoo

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Collector's Edition linijos e. skysčiai patobulintais skoniais ir dar patrauklesniu įpakavimu. Wahoo - vaisiais pagardintas vanilinis kremas.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Blue Marlin

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Collector's Edition linijos e. skysčiai patobulintais skoniais ir dar patrauklesniu įpakavimu. Blue Marlin - išskirtinis sūdytos karamelės skonis.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Apple Pancakes

  Hotcakes tai amerikietiška premium klasės e. skysčių linija pasižyminti išskirtiniais blynelių skoniais. Apple Cinnamon Pancakes - gardūs, dar garuojantys blyneliai pagardinti obuoliais ir žiupsneliu kvapnaus cinamono.

  20.00 € 25.00 € -20%
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Blueberry Flapjacks

  Hotcakes tai amerikietiška premium klasės e. skysčių linija pasižyminti išskirtiniais blynelių skoniais. Blueberry Flapjacks - tai gardūs, dar garuojantys blyneliai su mėlynėmis, cukraus purda ir plakta grietinėle.

  20.00 € 25.00 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Strawberry Shortstack

  Hotcakes tai amerikietiška premium klasės e. skysčių linija pasižyminti išskirtiniais blynelių skoniais. Strawberry Shortstack - gardūs blyneliai gausiai pagardinti plakta grietinėle, trintomis braškėmis ir lengvai pabarstyti cukraus pudra.

  20.00 € 25.00 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Graham Mother

  Rudeninė Priemium klasės e. skysčių kolekcija iš Amerikos. Švelnūs, šilti skoniai ir aukščiausia kokybė. Graham Mother - neprilygstamas deserto ir vaisių derinys, kuriame susipina traškūs sausainiai, saldi kriaušė ir žiupsnelis kokoso.

  20.00 € 25.00 € -20%
 • Graham Father

  Rudeninė Priemium klasės e. skysčių kolekcija iš Amerikos. Švelnūs, šilti skoniai ir aukščiausia kokybė. Graham father - tobula skonio simfonija išraiškingomis traškių sausainių ir pieno natomis, nepaliks abejingų.

  20.00 € 25.00 € -20%
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Snickerdoodle

  Auksšiausios kokybės, išskirtinio skonio premium klasės e. skystis iš Amerikos. Ką tik iškepti sausainiai su traškiu šokoladu. Primena "Snickers" batonėlį.

  20.00 € 25.00 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Lemon - Lime Gelato

  Aukščiausios kokybės premium klasės Gelato Co e. skystis tiesiai iš Amerikos. Lemon - Lime Gelato  tai gaivus citrusinis, žaliosios ir geltonosios citrinos "gelato" ledų desertas.

  20.00 € 25.00 € -20%
  4 Atsiliepimas(-ai)
 • Straw - Burst

  Aukščiausios kokybės amerikietiška išskirtinių skonių premium klasės Burst e. skysčių linija. Straw - Burst tai gaivus braškių skonio ledinukų šerbetas.

  20.00 € 25.00 € -20%
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Call Me Shirley

  Shirley & Roy tai aukščiausios kokybės amerikietiška premium klasės e. skysčių linija. Call Me Shirley - gaivaus citrinų skonio limonado, grenadino ir vyšnių derinys.

  20.00 € 25.00 € -20%
  3 Atsiliepimas(-ai)
 • Morning Fix

  Morning Fix - amerikietiškas Premium klasės e. skystis. Puikus, unikalus skonis ir aukščiausia kokybė. Pakuotėje du 30ml talpos buteliukai. Viename gardžios kavos skonio, kitame purios, ką tik iškeptos kreminės spurgos skonio e. skystis. Galima garinti kartu arba mėgautis šias skoniais atskirai.

  20.00 € 25.00 € -20%
  4 Atsiliepimas(-ai)
 • Got S'mores

  Got S'mores tai amerikietiškas, išskirtinio skonio, Premium klasės e. skystis. Pasakiškai skanus derinys traškaus sausainio su saldžiu pienišku šokoladu ir minkštais zefyriukais.

  20.00 € 25.00 € -20%
  3 Atsiliepimas(-ai)
 • Blue Raz Vubble

  Vubble Vapor amerikietiški, Premium klasės, iškirtinių skonių e. skysčiai. Blue Razz - saldžiarūgštės miško uogos su kramtomąja guma. 

  20.00 € 25.00 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Mr. Fritter

  Mr. Fritter - tai saldi minkšta spurga su gaivaus vasariško obuolio ir kvapnaus cinamono deriniu. Skonis ieškantiems kažko skanaus ir neįprasto.

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
 • Liquideo Peach Pit skonio e-skystis

  Itin aukštos kokybės Peach Pit e-skystis iš Prancūzijos. Šios kompanijos e-skysčiai atitinka ir netgi pranoksta visus ES kokybės reikalavimus. Tai saldaus persikų guminuko skonio e. skystis

  1.50 € 4.40 € -2.90 €
 • The Bear 100ml

  Gardūs dribsniai persmelkti saldžiu kremu susimaišo su riešutais ir savitu citrusiniu aromatu. Skonis nepaliksiantis abejingų.

  28.00 € 35.00 € -20%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • DO Mirtillo Rotto

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Klasikinis Angliško paplotėlio skonis pagardintas sprogstančiomis mėlynėmis.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Dono Di Dio

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Gardus sausų pusryčių skonis pagardintas cinamonu.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Bella Vita

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Gardžių braškių ir kreminio jogurto skonis.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Aria Fresca

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. persikų, aviečių darna pagardinta mentoliu.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Anello Dolce

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Pamilsite iš naujo vaikystėje ragautus persiko skonio guminukus. Iš vaikystės prisiminimų, persiko skonio guminukai, priversiantys pamilti iš naujo.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • Liquideo Le Rouge skonio e.skystis

  Itin aukštos kokybės Le Rouge skonio e-skystis iš Prancūzijos. Šios kompanijos e-skysčiai atitinka ir netgi pranoksta visus ES kokybės reikalavimus. Raudonų uogų skonio e-skystis..

  1.50 € 4.40 € -2.90 €
 • Liquideo Pomeloos skonio e.skystis

  Itin aukštos kokybės Pomeloos skonio e-skystis iš Prancūzijos. Šios kompanijos e-skysčiai atitinka ir netgi pranoksta visus ES kokybės reikalavimus. Citrusinių vaisių saldumas be sėklų.

  1.50 € 4.40 € -2.90 €
 • Liquideo Looping skonio e.skystis

  Itin aukštos kokybės Looping e-skystis iš Prancūzijos. Šios kompanijos e-skysčiai atitinka ir netgi pranoksta visus ES kokybės reikalavimus. Raudonieji vaisiai, vynuogės, švelnaus eukalipto ir mėtų aromato.

  1.50 € 4.40 € -2.90 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Liquideo Pastouk skonio e.skystis

  Itin aukštos kokybės Pastouk skonio e-skystis iš Prancūzijos. Liquideo kompanijos e-skysčiai atitinka ir netgi pranoksta visus ES kokybės reikalavimus. Šiltoms vasaros naktims, atsigaivinti padės arbūzas.

  1.50 € 4.40 € -2.90 €
 • Unicorn Milk

  „Unicorn Milk” - saldžiai kreminis e. skystis, kuriame dominuoja natūralių braškių ir unikalių pieniškų kremų natos. Tai magiškai skanus e. skystis. nepaliksiantis abejingu!

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Mega Melons

  „Mega Melons” - nepaprastai gaivinatis melionų, papajų ir mangų derinys. Tai e. skystis, sukurtas „garintojams”, ieškantiems puikios vaisų ir vasariškos atgaivos kombinacijos.

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Boss Reserve

  „Boss Reserve” - nepaprastas dribsnių ir auksaspalvio medaus mišinys, praturtintas žiupsneliu aromatingų kepintų riešutų. Tai čempiono pusryčiai, panardinti ledo šaltumo piene ir pagardinti keliomis riekelėmis šviežio banano. Tiesiog nepakartojama!

  7.50 € 11.00 € -3.50 €
  3 Atsiliepimas(-ai)