Filtruoti:

VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Coil Glaze

Yra 5 prekės(-ių).
Rodo 1 - 5 iš 5 prekių
 • Coil Glaze Premium e. skysčių rinkinys

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Šių puikių e. skysčių rinkinį siūlome įsigyti pigiau.

  71.40 € 84.00 € -15%
 • Whipped Dreamz

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Whipped Dreamz - purus, kreminis tortas su braškių įdaru, pagardintas saldžiu braškiniu sirupu.

  21.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Them Applez

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Them Applez - gardus obuolių pyragas gausiai pabarstytas cinamonu ir užpiltas plakta grietinėle.

  21.00 €
 • Honey Bunz

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Honey Bunz - gardūs pyragaičiai pagardinti cinamoniniu cukrumi ir medumi. Skonis tikriems smaližiams.

  21.00 €
 • Berry Bluez

  Premium klasės e. skysčiu linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Berry Bluez - gardus mėlynių pyragas su plakta grietinėle ir lengvu cukraus pudros pabarstu.

  21.00 €