Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio pakuotė

XL Juice

Yra 4 prekės(-ių).
Rodo 1 - 4 iš 4 prekių
 • XL Juice Premium e. skysčių rinkinys

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. 2016 metų parodoje "Vape Expo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Rinkinį siūlome įsigyti pigiau.

  43.35 € 51.00 € -15%
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Grape Gooz

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Vienas XL Juice linijos skysčių 2016 metų parodoje "Vapexpo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Grape Gooz - ryškus, saldžių vynuogių sulčių su minkštimu skonis, kuris nepabos.

  17.00 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Citron Crush

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Vienas XL Juice linijos skysčių 2016 metų parodoje "Vapexpo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Citron Crush - gaivaus laimo skonis pagardintas lengvu ledų aromatu.

  17.00 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Fizzy Melon

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Fizzy Melon - 2016 metų parodoje "Vape Expo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Tai unikalus, nepabostasntis saldaus arbūzo sulčių ir gaiviojo gėrimo derinys.

  17.00 €
  2 Atsiliepimas(-ai)