Premium

Yra 129 prekės(-ių).
Aukštos klasės („Premium Line”) e. skysčiai: pasižymi didesne augalinio glicerino, nei propilenglikolio koncentracija, mažesne nikotino koncentracijos pasirinkimo e. skystyje įvairove, tačiau netradiciniais skoniais, dažnai komplektuojami su pipetėmis. Ženkliai tirštesni nei klasikiniai e. skysčiai.
Rodo 1 - 32 iš 129 prekių
 • Flawless Premium e. skysčių rinkinys

  Flawless Juice - išskirtinių skonių ir aukščiausios kokybės nestokojanti Premium klasės e. skysčių linija tiesiai iš Amerikos. Pirkdami e. skysči rinkinį sutaupysite.

  56.10 € 66.00 € -15%
 • Won't Stop

  Flawless Juice - išskirtinių skonių ir aukščiausios kokybės nestokojanti Premium klasės e. skysčių linija tiesiai iš Amerikos. Won't Stop - tai saldžių braškinių saldainių sprogimas.

  22.00 €
 • Aftermath

  Flawless Juice - išskirtinių skonių ir aukščiausios kokybės nestokojanti Premium klasės e. skysčių linija tiesiai iš Amerikos. Aftermath - gausiai glajumi aplieta spurga pripildyta gardaus mėlynių įdaro, pagardinta vaniliniais ledais ir žiupsneliu vaisnių dribsnių.

  22.00 €
 • Game Over

  Flawless Juice - išskirtinių skonių ir aukščiausios kokybės nestokojanti Premium klasės e. skysčių linija tiesiai iš Amerikos. Game Over - tai nepakartojamas vaisinių dribsnių ir ledų derinys.

  22.00 €
 • The Steepologist premium e. skysčių rinkinys

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Pirkdami rinkinį sutaupote.

  51.00 € 60.00 € -15%
 • Cherry Cola

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Cherry Cola - gaivus tradicinis kolos gėrimas su salžiomis vyšniomis.

  12.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Watermelon

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Watermelon - saldumo ir gaivos derinys. Prisirpęs, sultingas arbūzas su saldžia kramtomąja guma.

  12.00 €
 • Mistress Gelato

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Mistress Gelato - gardūs saldžių aviečių ir baltojo šokolado ledai gausiai užpilti saldžia karamele.

  12.00 €
 • Black Beards Curse

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Black Beards Curse - saldus Graham Crackers sūrio pyragas su gervuogėmis, pagarditas karamelizuotais bananais ir riešutais.

  12.00 €
 • Pink Lady

  Anglijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai The Steepologist. Aukšta kokybė ir išskirtiniai skoniai už prieinamą kainą. Pink Lady - fantastiškas e. skysčio skonio derinys, kuriame susipina saldžios braškės ir kiviu pagardintos kramtomosios gumos skoniai.

  12.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Pink Cup

  Frozen Yozen tai amerikietiškų, Premium klasės, iškirtinių šaldyto jogurto skonių e. skysčių linija pasižyminti aukščiausia kokybe. Pink Cup - tai saldi braškė su šaldytu jogurtu, kuris pagardintas drakono vaisiumi.

  25.00 €
 • Blue Cup

  Frozen Yozen tai amerikietiškų, Premium klasės, iškirtinių šaldyto jogurto skonių e. skysčių linija pasižyminti aukščiausia kokybe. Blue Cup - tai juodųjų serbentų šaldytas jogurtas su kokoso drožlėmis, švelnus desertinis skonis.

  25.00 €
 • Peach Guzzi 120ml

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Peach Guzzi - sultingas persikas su saldžiomis melynėmis, pagardintas švelniu vaniliniu kremu ir lengvu žalios arbatos poskoniu, puikiai tiks garinti visą dieną.

  50.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Frank N Vape

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e. skysčiai pagaminti JAV. Naujas linijos pasidižiavimas Frank N Vape - saldumo ir gaivos derinys, kuriame šaldytomis uogomis pagardinti dribsniai paskaninti minkštais, išmirkusiais piene zefyrais.

  25.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Coil Glaze Premium e. skysčių rinkinys

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Šių puikių e. skysčių rinkinį siūlome įsigyti pigiau.

  71.40 € 84.00 € -15%
 • Whipped Dreamz

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Whipped Dreamz - purus, kreminis tortas su braškių įdaru, pagardintas saldžiu braškiniu sirupu.

  21.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Them Applez

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Them Applez - gardus obuolių pyragas gausiai pabarstytas cinamonu ir užpiltas plakta grietinėle.

  21.00 €
 • Honey Bunz

  Premium klasės e. skysčių linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Honey Bunz - gardūs pyragaičiai pagardinti cinamoniniu cukrumi ir medumi. Skonis tikriems smaližiams.

  21.00 €
 • Berry Bluez

  Premium klasės e. skysčiu linija iš Amerikos, Coil Glaze pasižymi subtiliais skoniais ir dideliu augalinio glicerino kiekiu savo sudėtyje, todėl puikiai tiks mėgstantiesm daug ir tiršto garo. Berry Bluez - gardus mėlynių pyragas su plakta grietinėle ir lengvu cukraus pudros pabarstu.

  21.00 €
 • MBV Dripit Watermelon

  MBV Drip It linija pasižymi didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu e. skystyje, jo dėka išgaunamas gausesnis ir tirštesnis garas. Primenantis karštas vasaros dienas, saldus sultingo arbūzo skonis.

  18.00 €
 • MBV Dripit Green Apple

  MBV Drip It linija pasižymi didesniu augalinio glicerino (VG) kiekiu e. skystyje, jo dėka išgaunamas gausesnis ir tirštesnis garas. Nepamirštamas ir ryškus, sultingo žaliojo obuolio skonis.

  18.00 €
 • Lucky Bastard 120ml

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Lucky Bastard - tai geriausio skysčio apdovanojimą nuskynusio, kepintų migdolų, švelnios vanilės ir saldžios karamelės derinio Lucky 13 versija su dvigubu tabako aromatu,...

  50.00 €
 • Lucky 13 120ml

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe.  Lucky 13 - ne kartą geriausio skysčio apdovanojimus nuskynęs, kepintų migdolų, švelnios vanilės ir saldžios karamelės derinys su žiupsneliu lengvo tabako sukuria išskirtinį skonį....

  50.00 €
 • XL Juice Premium e. skysčių rinkinys

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. 2016 metų parodoje "Vape Expo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Rinkinį siūlome įsigyti pigiau.

  43.35 € 51.00 € -15%
 • Fogging Empire Tropic Soda

  Fogging Empire - rankų darbo, Malaizijoje pagaminti premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Tropical Soda - gaivus, vasariškas tropinis vaisių kokteilis.

  14.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Grape Gooz

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Vienas XL Juice linijos skysčių 2016 metų parodoje "Vapexpo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Grape Gooz - ryškus, saldžių vynuogių sulčių su minkštimu skonis, kuris nepabos.

  17.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Citron Crush

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Vienas XL Juice linijos skysčių 2016 metų parodoje "Vapexpo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Citron Crush - gaivaus laimo skonis pagardintas lengvu ledų aromatu.

  17.00 €
 • Fizzy Melon

  XL Juice tai Malaizijoje pagaminti Premium klasės e. skysčiai išsiskiriantys savo skoniu ir kokybe. Fizzy Melon - 2016 metų parodoje "Vape Expo Paris" vykusioje Paryžiuje pripažintas kaip geriausias vaisinis e. skystis. Tai unikalus, nepabostasntis saldaus arbūzo sulčių ir gaiviojo gėrimo derinys.

  17.00 €
  2 Atsiliepimas(-ai)
 • Cafe RaceR Desertinių e. skysčiu rinkinys

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Šios linijos desertinius skonius siūlome įsigyti pigiau.

  35.70 € 42.00 € -15%
 • Cafe RaceR Tabakinių e. skysčiu rinkinys

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Šios linijos tabako skonius siūlome įsigyti pigiau.

  35.70 € 42.00 € -15%
 • Peach Guzzi

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Peach Guzzi - sultingas persikas su saldžiomis melynėmis, pagardintas švelniu vaniliniu kremu ir lengvu žalios arbatos poskoniu, puikiai tiks garinti visą dieną.

  14.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Yogurt Bomb

  Aukščiausios kokybės amerikietiška Premium klasės e. skysčių linija Cafe Racer, puoselėjanti garinimo tradicijas dar nuo 2007-ųjų išsiskiria savo subtiliais skoniais ir kokybe. Yogurt Bomb - švelnaus jogurto, mango ir guavos vaisiaus derinys pagardintas mandarino aromatu. Tikra skonio bomba.

  14.00 €