Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa

Naked Fish

Yra 7 prekės(-ių).
Rodo 1 - 7 iš 7 prekių
 • Naked Fish Wahoo

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Collector's Edition linijos e. skysčiai patobulintais skoniais ir dar patrauklesniu įpakavimu. Wahoo - vaisiais pagardintas vanilinis kremas.

  20.00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Blue Marlin

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Collector's Edition linijos e. skysčiai patobulintais skoniais ir dar patrauklesniu įpakavimu. Blue Marlin - išskirtinis sūdytos karamelės skonis.

  20.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Barracuda

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Collector's Edition linijos e. skysčiai patobulintais skoniais ir dar patrauklesniu įpakavimu. Baracuda - prisirpusio meliono ir tropinių vaisų derinys.

  20.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Piranha

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Piranha - švelnus vanilės kremas perpintas su lengva plakta grietinėle.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
 • Naked Fish Sting Ray

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Sting Ray - tai saldžios uogos su riešutų sviestu ir lengvu vanilės dvelksmu.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Wahoo

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Wahoo - tai  vaisiniai dribsniai apgobti lengva vanilės užuomina.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
  6 Atsiliepimas(-ai)
 • Naked Fish Great White

  Naked Fish - tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio Premium klasės e. skystis pagamintas JAV naudojant itin tyrus, aukščiausios kokybės ingredientus. Great White - tai gaivus, truputį karstelėjęs citrininis pyragas, su lengva kremo užuomena.

  15.00 € 20.00 € -5.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)