Filtruoti:

Kaitiklio diametras
Kaitiklio oro padavimas
Kaitiklio skysčio padavimas
Kaitiklio spiralių kiekis

Standartiniai kaitikliai

Yra 10 prekės(-ių).
Tai kaitikliai naudojantys keičiamas kaitinimo galvutes.
Rodo 1 - 10 iš 10 prekių
 • Aspire Nautilus 2 kaitiklis

  Aspire kompanija džiugina tradicinio MTL (cigretinio) tipo traukimo fanus nauju Nautilus 2 kaitikliu. Kaitiklis pasižymi patogiu pildymu, 2ml e. skysčio talpa, kaitiklyje naudojamos patobulintos BVC galvutės ir trumpesnis kaminėlis leis išgauti puikų garinamo e. skysčio skonį, reguliuojamas apatinis oro padavimas leis parinkti norimą oro srauto...

  29.90 €
 • Kangertech Protank 4 kaitiklis

  Kangertech Protank 4 - po ilgos pertraukos Kangertech džiugina patobulintu, vienu populiariausiu kaitkliu. Didesnė kaitiklio talpa, daugiau oro, patogesnis užpildymas galimybė kaitiklį naudoti su kaitinimo galvutėmis arba persirinkti pačiam naudojant velocity tipo RBA bazę.

  37.00 €
 • Joyetech Cubis Pro

  Naujausias Joyetech gaminys. Patobulintas Cubis kaitiklis - Cubis Pro. Patogesnis užpildymas, didesnė talpa, gausesnis oro padavimas. Unikalaus dizaino dėka kaitiklis neleidžia prabėgti e. skysčiui ir puikiai perduodamas e. skysčio skonis. Galimybė naudoti su naujos kartos QCS ir LVC kaitinio galvutėmis.

  25.00 € 30.00 € -5.00 €
 • Aspire Nautilus X kaitiklis

  Puikus kaitiklis iš Aspire. Nautilus X - naudoja naujos kartos U-Tech kaitinimo galvutes, kurių dėka perduodamas itin geras skonis. 2ml talpa, paprasta priežiūra ir nesudėtingas viršutinis užpildymas - viskas ko reikia norint neskiriant daug pastangų mėgautis garinimu. Kaitiklis labiau skirtas cigaretinio tipo MTL traukimui.

  29.90 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Smoktech Micro ADC II kaitiklis

  Smoktech atsakas į naujos kartos kaitiklius. Reguliuojamas oro ir e-skysčio padavimas! To dar nebandėte

  8.70 €
 • Smoktech Leader EBC kaitiklis

  Smoktech kompanijos kaitiklis, kaitinantis iš apačios. Šis kaitiklis pasižymi išskirtiniu dizainu, kadangi visas yra permatomas, netgi oro padavimo vamzdelis. Jam būdingos visos iš apačios kaitinančių kaitiklių sąvybės - sodrus, gaivus ir skanus garas.

  2.90 € 5.80 € -2.90 €
 • Smoktech ARO II kaitiklis

  ARO II - naujausias gaminys iš SMOKTECH firmos. Unikalus dizainas puikiai derantis su EGO stiliaus baterijomis. Paprastas ir patogus kasdieniam naudojimui.

  2.90 € 8.70 € -5.80 €
 • Aspire Mini Vivi Nova BDC kaitiklis

  Tai visiškai naujo tipo iš apačios kaitinantis dviejų spiralių kaitiklis, pasižymintis labai tirštu ir skaniu garu. Dėka unikalios ir inovatyvios kaitinimo galvutės sistemos išvengiama daugeliui iš apačios kaitinančių kaitiklių būdingas "užsiburbuliavimas" ir skysčio pratėkėjimas. Taip pat išvengiami pašaliniai skoniai garinant, t.y. išgaunamas tik grynas...

  2.90 € 7.20 € -4.30 €
 • Aspire CE5 kaitiklis

  Tai visiškai naujo tipo iš apačios kaitinantis dviejų spiralių kaitiklis, pasižymintis labai tirštu ir skaniu garu. Dėka unikalios ir inovatyvios kaitinimo galvutės sistemos išvengiama daugeliui iš apačios kaitinančių kaitiklių būdingas "užsiburbuliavimas" ir skysčio pratėkėjimas.

  2.90 € 5.80 € -2.90 €
 • Aspire BVC ET-S kaitiklis

  Tai visiškai naujo tipo iš apačios kaitinantis, vertikalios spiralės kaitiklis, pasižymintis labai tirštu ir skaniu garu. Dėka unikalios ir inovatyvios kaitinimo galvutės sistemos išvengiama daugeliui iš apačios kaitinančių kaitiklių būdingas "užsiburbuliavimas" ir skysčio pratėkėjimas. Taip pat išvengiami pašaliniai skoniai garinant, t.y. išgaunamas tik...

  2.90 € 7.20 € -4.30 €