Filtruoti:

13th Floor Elevapors

Yra 5 prekės(-ių).
Amerikietiški, aukščiausios kokybės e-skysčiai savo skoniais sužavės kiekvieną.
Rodo 1 - 5 iš 5 prekių
 • Soleil

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e-skysčiai pagaminti JAV. Soleil - ryškiai rausvame buteliuke rasite gardų, traškių sausainių, pagardintų saldžiu spalvingu glajumi, skonį.

  14.50 €
 • Frank N Vape

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e. skysčiai pagaminti JAV. Naujas linijos pasidižiavimas Frank N Vape - saldumo ir gaivos derinys, kuriame šaldytomis uogomis pagardinti dribsniai paskaninti minkštais, išmirkusiais piene zefyrais.

  25.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Bermuda

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e-skysčiai pagaminti JAV. Bermuda - tai uogų mišinys pagrįstas saldžiu obuoliu, o viską į nuostabų derinį supina šampano burbuliukų dulksna.

  14.50 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Levitation

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e-skysčiai pagaminti JAV. Levitation - tai dar putojančio pieno kokleilis ir mėlynių keksiukas. Jei pieno kokteilis suvalgytų mėlyniu keksiuką - štai koks būtų šio nepaprasto derinio skonis.

  14.50 €
 • Django

  13th Floor Elevapors tai aukštos kokybės e-skysčiai pagaminti JAV. Django - tai vanilinis pienas su karamele, kuris iškvėpiant persmelkia tikru Kentukio tabako prieskoniu.

  14.50 €
  1 Atsiliepimas(-ai)