Filtruoti:

VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa

Charlie's Chalk Dust

Yra 9 prekės(-ių).
Rodo 1 - 9 iš 9 prekių
 • Honeydew Berry Kiwi

  Pachamama tai naujoji garsios kompanijos Charlie's Chalk Dust Premium e. skysčių linija. Ši linija pasižymi išskirtine kokybe, net 70% VG savo sudėtyje ir unikaliais vaisinių skonių deriniais. Honeydew Berry Kiwi - gaivus, gardaus vėlyvojo meliono, saldžių uogų ir kivio derinys pagardintas lengva mėta. Nepamirštamas, gaivus kasdienis skonis.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Mr. Meringue

  Mr. Meringue tai išskirtinės kokybės desertinis Premium e. skystis iš Amerikos. Aukščiausia kokybė ir išskirtinis morengo skonis. Mr. Meringue - tai gardus morenginis citrinų pyragas gausiai pagardintas gaiviu citrininiu kremu.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Campfire Outdoors and Smores

  Amerikietiška Premium e. skysčių linija Campfire pateikia saldų desertinį skonį puikiai tiksiantį šaltiems ir ilgiems žiemos vakarams. Outdoors and Smores - skrudinti lazdyno riešutai, kreminiai dribsniai, saldus pieniškas šokoladas ir putlus minkštas zefyras. Šiltas, saldus, unikalus ir įsimintinas desertinis skonis.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Purple Wedding Cake

  Baker Sale linija pasižymi išskirtiniais ir nepamirštamais kepinių skoniais ir aukščiausia Premium kokybe iš Amerikos. Purple Wedding Cake - penkių sluoksnų vestuvinis tortas pagardintas miško uogų užpilu ir šviežiai surinktomis ugomis. Gurmaniškas desertinis skonis pamaloninsiantis Jūsų skonio svogūnėlius.

  22.00 €
 • Yellow Butter Cake

  Baker Sale linija pasižymi išskirtiniais ir nepamirštamais kepinių skoniais ir aukščiausia Premium kokybe iš Amerikos. Yellow Butter Cake - tai šviežiai keptas sviestinis pyragas, gausiai aplietas vaniliniu sviestu. E. skystis pasižymintis prabangiu pikantiško deserto skoniu ir lengvumu.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Pachamama Premium e. skysčių rinkinys

  Pachamama tai naujoji garsios kompanijos Charlie's Chalk Dust Premium e. skysčių linija. Ši linija pasižymi išskirtine kokybe, net 70% VG savo sudėtyje ir unikaliais vaisinių skonių deriniais. Pirkdami visų skonių rinkinį sutaupysite.

  74.80 € 88.00 € -15%
 • Strawberry Guava Jackfruit

  Pachamama tai naujoji garsios kompanijos Charlie's Chalk Dust Premium e. skysčių linija. Ši linija pasižymi išskirtine kokybe, net 70% VG savo sudėtyje ir unikaliais vaisinių skonių deriniais. Strawberry Guava Jackfruit - gerai žinomas saldžios braškės skonis pagardintas tropinių vaisių, guavos ir duonmedžio, aromatais. Kiek įdomesnis išskiritninis skonių...

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Peach Papaya Coconut Cream

  Pachamama tai naujoji garsios kompanijos Charlie's Chalk Dust Premium e. skysčių linija. Ši linija pasižymi išskirtine kokybe, net 70% VG savo sudėtyje ir unikaliais vaisinių skonių deriniais. Peach Papaya Coconut Cream - sultingi persikai su grietinele pagardinti žiupsneliu kokoso ir saldžia papaja.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • Mango Pitaya Pineapple

  Pachamama tai naujoji garsios kompanijos Charlie's Chalk Dust Premium e. skysčių linija. Ši linija pasižymi išskirtine kokybe, net 70% VG savo sudėtyje ir unikaliais vaisinių skonių deriniais. Mango Pitaya Pineapple - gaivinantis tropinių vaisių derinys kuriame susipina prinokusio mango, gaivaus sultingo ananaso ir saldžios pitajos skoniai.

  22.00 €
  1 Atsiliepimas(-ai)