Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Stiprumas
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė

Driporigin

Yra 5 prekės(-ių).
Rodo 1 - 5 iš 5 prekių
 • DO Mirtillo Rotto

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Klasikinis Angliško paplotėlio skonis pagardintas sprogstančiomis mėlynėmis.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Dono Di Dio

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Gardus sausų pusryčių skonis pagardintas cinamonu.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Bella Vita

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Gardžių braškių ir kreminio jogurto skonis.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Aria Fresca

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. persikų, aviečių darna pagardinta mentoliu.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €
 • DO Anello Dolce

  Vienas pagrindinių „Drip Origin“ tiklsų pakelti „Premium“ e. skysčių kartelę, naujais kokybės ir skonio standartais. Itin sudėtingi ir egzotiški, patenkins išrankiausius gurmanus. Pamilsite iš naujo vaikystėje ragautus persiko skonio guminukus. Iš vaikystės prisiminimų, persiko skonio guminukai, priversiantys pamilti iš naujo.

  7.20 € 11.00 € -3.80 €