Filtruoti:

Gamintojas
VG/PG santykis
Skysčio talpa
Skysčio pakuotė
Skonio rūšis

Liqua Q

Yra 6 prekės(-ių).
Liqua Q serijos e.skysčiai. Pagaminti Aukščiausios klasės labaratorijoje Italijoje.
Rodo 1 - 6 iš 6 prekių
 • Liqua Q The Moment

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. Švelnaus,lengvo,tabako skonio.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €
 • Liqua Q Piedmont Sunrise

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. Piedmont Sunrise - Švelnus Virginia tabako lapų skonis.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €
 • Liqua Q turkish Tobacco

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir visiškai nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. Išskirtinis Turkiško tabako skonis.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €
 • Liqua Q American Blend

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir visiškai nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. American Blend - Amerikietiškų tabakų darna, savotiškas, išskirtinis tabako skonis.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €
 • Liqua Q Traditional Tobacco

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir visiškai nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. Traditional Tobacco - tai vienas iš geriausiai žinomų Liqua tradicinio tabako skonių.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €
 • Liqua Q Golden Roanoke

  Naujoji Liqua e.skysčių serija "Q". Pasikeites įpakavimas, siauresnis snapelis ir visiškai nauji skoniai. Pagaminti aukščiausius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, užtikriną geriausią skonį ir kokybę. Golden Roanoke - Virginia tabako ir švelnus riešutų skonis.

  2.00 € 4.40 € -2.40 €