Filtruoti:

10 ml

Yra 23 prekės(-ių).
Rodo 1 - 23 iš 23 prekių
 • LIQUA Citrus Mix skonio

  LIQUA Citrus Mix skonio E-Skystis   Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik kad skiriasi kaina,vienur brangu, kitur pigu, kartais buna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA RY4 tabako skonio

  LIQUA RY4 Tabako skonio E-Skystis   Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik kad skiriasi kaina,vienur brangu, kitur pigu, kartais buna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Two Apples skonio e. skystis

  LIQUA dviejų obuolių skonio E-Skystis. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua Turkiško tabako skonio

  LIQUA turkiško tabako skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite.

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua Two mints skonio E-skystis

  LIQUA Two mints skonio E-Skystis Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik kad skiriasi kaina,vienur brangu, kitur pigu, kartais buna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua American blend skonio

  LIQUA amerikietiško tabako skonio E-Skystis rekomenduojamas pradedantiems rūkyti elektroninę cigaretę. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir...

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua kubietiško cigaro skonio E-skystis

  LIQUA kubietiško cigaro skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua mėlynių skonio e-skystis

  LIQUA mėlynių skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua arbūzų skonio e-skystis

  LIQUA arbūzų skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua bananų skonio e-skystis

  LIQUA bananų skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • Liqua Tradicinio Tabako

  Liqua Tradicinio Tabako. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau kartais būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Šokolado skonio E-Skystis

  LIQUA Šokolado skonio E-Skystis rekomenduojamas pradedantiems rūkyti elektroninę cigaretę.Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė!...

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Energetinio gerimo skonio E-Skystis

  LIQUA Energetinio gerimo skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!  

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • LIQUA Vanilės skonio E-Skystis

  LIQUA Vanilės skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Kolos skonio E-Skystis

  LIQUA Kolos skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Vynuogiu skonio E-Skystis

  LIQUA Vynuogiu skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Tiramisu skonio E-Skystis

  LIQUA Tiramisu skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Šviesaus Tabako skonio

  LIQUA Šviesaus Tabako skonio E-Skystis   Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik kad skiriasi kaina,vienur brangu, kitur pigu, kartais buna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Kavos skonio

  LIQUA Kavos skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Miško uogų skonio

  LIQUA Miško uogų skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
  1 Atsiliepimas(-ai)
 • LIQUA Mėtos skonio

  LIQUA Mėtos skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Obuolių skonio

  LIQUA Obuolių skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms.Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €
 • LIQUA Vyšnių skonio

  LIQUA Vyšnių skonio E-Skystis. Pildant kapsules E-Skysčiu galite sutaupyti iki 80% išlaidų, kurias skiriate įprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių galvoja, kad visi dalykai yra tokie patys, tik skiriasi kaina, vienur brangu, kitur pigu. Tačiau būna, kad skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybė! Išbandykite ir tikrai nenusivilsite!

  2.89 € 4.40 € -1.51 €